Seřadit podle

Gorenje Jihlava

Vše od návrhu až po dodání nábytku bylo v pořádku. Na montáž přijel jeden člověk, chtěl to mít rychle hotové a bohužel se to projevilo, jedna skříňka nám začala padat na hlavu, vodovodní baterie se vyvrací, silikon mezi kuchyňskou deskou a protáhnutím na zeď se odlupuje. A to ještě nemluvím o doobědnání jednoho dílu, který jsme za 1000 Kč museli ihned zaplatit a pak ho montážník vozil v autě a nebyl schopen ho přijet namontovat, nakonec jsem si ho po cca 3. měsících a hodně telefonátech vyzvedla na prodejně sama a namontoval ho manžel.

Gorenje Jihlava

Dne 7.5.2018 byl potvrzen termín montáže kuchyně. Při kompletaci bylo oznámeno, že nám nebudou dodány 2x kování do karuselů a 2x dvířka k horním skříňkám. Po osmi měsících po montáži není kuchyně stále dodělaná. Chybí dodat 1x kování do karuselů a 1x horní dvířka. Poslední termín na dokončení kuchyně byl potvrzen na polovinu ledna 2019, ale opět se nám nikdo neozval.Z naší strany byly všechny podmínky smlouvy dodrženy. Ze strany firmy Gorenje nikoli......

Gorenje Jihlava

Kuchyňské studio v Jihlavě jsem si vybrala náhodně po špatné zkušenosti s jinou firmou. Chtěla bych velmi poděkovat panu Karlu Vrzáčkovi, který je designérem na svém místě. Dokázal nám poradit tam, kde jsme si nebyli jistí. Některé nápady nám, naštěstí, rozmluvil, a doporučil jiná řešení, se kterými jsme nyní velmi spokojeni. Děkuji mu za trpělivost a pochopení při sestavování návrhu naší kuchyně. Také jsme ocenili zručnost pana Nováka, který kuchyň montoval a dokázal si poradit s překážkami, které se při montáži vyskytly. Celkově hodnotím kolektiv pracovníků kuchyňského studia jako velmi profesionální, ochotný a příjemný tým. Alena V.

Gorenje Jihlava

Při sjednávání objednávky jsme byli velmi spokojeni s aktivním a nápaditým přístupem paní návrhářky. Při montáži jsme ocenili vstřícnost, šikovnost a perfektně provedenou práci.

Gorenje Jihlava

S kvalitou služeb pobočky v Jihlavě jsme byli spokojeni, a to od přípravného návrhu až po finální realizaci. Výsledek odpovídá našim představám a z nové kuchyně máme velikou radost.

Gorenje Jihlava

Byli jsme velmi spokojení s přístupem v prodejně i při samotné montáži kuchyně. Kladně hodnotíme přístup všech zaměstnanců v prodejně v Jihlavě při výběru i návrhu kuchyně. Také chceme pochválit pracovní nasazení pana Jelínka, který kuchyň montoval a ocenit jeho velice profesionální přístup. Realizaci kuchyně firmou rozhodně doporučujeme.

Gorenje Jihlava

S rekonstrukcí kuchyně jsme se obrátili na kuchyňské studio GORENJE Jihlava. Byli jsme spokojeni s přístupem od prvního setkání až po montáž. Pouze se o něco protáhla doba, kterou jsme čekali na kamennou pracovní desku, ale konečným výsledkem jsme nadšeni. Tímto děkujeme panu Karlu Vrzáčkovi za vynikající spolupráci a profesionální přístup.

Gorenje Jihlava

Jsme velice spokojeni s přístupem od prvního setkání až po montáž. Veškeré nejasnosti jsem konzultovala s paní Krajčovou ze studia, která vždy ochotně spolupracovala. Co se týče montáže vše proběhlo na jedničku pan montér nechtěl vůbec s ničím pomoct, veškeré nejasnosti konzultoval, aby vše bylo k naší spokojenosti a přidal i spoustu užitečných rad + úklid :-) Všem doporučujeme spolupráci se studiem Gorenje.

Gorenje Jihlava

Realizace naší kuchyně dopadla na výbornou. Návrh kuchyně od pana Karla Vrzáčka považuji za velice zdařilý. Do menší místnosti, kde na třech stěnách jsou dveře a na čtvrté okno, vymyslet kuchyni tak, aby byla plně funkční, prostorná a praktická, to myslím nebyl lehký úkol. Pan Vrzáček se ho zhostil s odpovědností, vyhověl našim požadavkům. S ochotnou, termínem i montáží jsme byli naprosto spokojeni. Ačkoli byla montáž naplánovaná na dva dny, dokončili ji montéři za jeden den, pracovali až do večera. Stěny i podlahy v místnosti byly staré, hodně nerovné. Přesto kuchyně vypadá tak, jakoby vyrůstala přímo ze zdí. Velký dík.

Gorenje Jihlava

S celkovým přístupem od návrhu po realizaci proběhlo vše naprosto super. Komunikace se studiem naprosto bez problémů, vše proběhlo přesně podle domluvy. Profesionálové na svém místě.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Jihlava
Adresa Retail Park Patrol
Romana Havelky 4957/5b
Jihlava
586 01
Kontaktní informace 778 452 558
jihlava@mojenovakuchyne.cz
http://www.moje-nova-kuchyne.cz
Hodnocení firmy
94%
Počet recenzí 13 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Jihlava

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru