Seřadit podle

Gorenje Brno

Bol som velmi spokojny s navrhom kuchyne a pristupom, dokonca, ked som sa popytal na obyvaciu stenu, pan designer Macik v SOHO mi narvhol super kombinaciu obyvacej steny s pracovnym stolom. Dodavka kuchyne bola v stanovem termine. Montaz kuchene a obyvacky prebehla uplne hladko, montaznici sa ma na miesto dopytali na detaily, ci nechcem nieco inak, poradili.

Gorenje Brno

Přístup a návrh splnil moje očekávání na 100%. Termín dodání byl o 14dní delší než dokončení naší dřevostavby a stěhování - z důvodu, že bylo nutno vyměřit přesně roh místnosti, což u velmi přesných panelů dřevostavby považuji za zbytečné. Montáž byla provedena přesně v oznámeném termínu a s maximální přesností. Pracovník výborně vyřešil problematický přechod pracovní desky na okenní parapet. Provedení montáže hodnotím velmi kladně, až na to, že nesouhlasil rozměr dodaných podstavců s rozměrem soklových lišt a proto je celková výška linky o 5 cm vyšší.

Gorenje Brno

Vše proběhlo naprosto v pořádku, mohu jen doporučit.

Gorenje Brno

Vše bylo naprosto profesionální, od zpracování návrhu až po samotnou montáž. Vrele doporučujeme.

Gorenje Brno

Pro shlédnutí více návrhů a návštěvách více kuchyňských studií jsem se vrátila k prvnímu návrhu kuchyně od pana Vrzáčka. Spolu jsme dohodli pouze drobné změny, jinak jsem se plně ztotožnila s jeho návrhem. Časově se nám vždy přizpůsobil. Pan Malý provedl perfektní montáž celé kuchyně během dvou dnů. Kuchyň máme asi tři měsíce a mám z ní opravdu radost.

Gorenje Brno

Až do montáže kuchyně bylo vše v pořádku i termín byl dodržen. Během montáže se projevily následující závady: horní skříňky v rohu byly špatně navržené a nešli otvírat současně, materiál na vyrobu rohové skříňky byl šatně spočítán, takže na místě nešla vyrobit. Barová deska přišla v jiném rozměru, Soklové lišty byli jiné než nám na prodejně byly ukázány, bezdotykový vypínač světel úplně chyběl v objednávce i když jsme byli obeznámeni s tím že v objednávce je. Ve zkratce reklamace zamítnuta a objednání nových věcí jsme si hradili sami a i na podruhé není montáž v pořádku.

Gorenje Brno

Byli jsme velice spokojeni s přístupem paní návrhářky Veroniky. Domluva probíhala bez komplikací. Vše nám bylo vysvětleno. Dostali jsme i různá doporučení, aby vše dobře ladilo a bylo praktické. Kuchyň se nám velice líbí a všechno v ní krásně funguje.

Gorenje Brno

Zatím se objevily 2 problémy. První v nedodržení návrhu a i technického výkresu (prý je jen orientační). Úchyty na skříňkách jsou namontované všude na střed dvířek místo střední hrany otvíraní tak jak je tu normální, aby člověk věděl kam se dvířka otvírají. Při reklamaci mě kromě jiného byl dán závěr s tím, že úchyty nebyly okótované a tak nebylo možné určit jejich umístění. Jako druha reklamace je LED světlo které se samo pří výpadku a opětovném nahození rozsvítí a zůstane svítit do manuálního vypnutí. Zdroj i světlo je samosebou horké. Ideální záležitost pro takové dovolené atd.

Gorenje Brno

Gorenje Brno

Při podpisu smlouvy jsem vycházel z informací prodejce o provedených změnách (zásuvka pod troubou), kdy mi prodejce ke kódu skříňky sdělil, že obsahuje zásuvku.Toto nekorespondovalo se skutečností. Při řešení problému mne chtěli nechat vyhodit ochrankou a vše zapřeli. S další osobou přítomnou tvrzení prodejce se nikdo nebyl ochoten spojit. Kvalita zpracování šílená, přikládám foto. Nedoporučuji, zprvu vstřícné jednání, ale při problému o Vás již nikdo nejeví zájem.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Brno
Adresa Svratecká 989
Brno - Modřice
664 42
Kontaktní informace 778 452 559
soho@mojenovakuchyne.cz
http://www.moje-nova-kuchyne.cz
Hodnocení firmy
85%
Počet recenzí 17 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Brno

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru