Seřadit podle

Gorenje Brno

Byli jsme velice spokojeni s přístupem paní návrhářky Veroniky. Domluva probíhala bez komplikací. Vše nám bylo vysvětleno. Dostali jsme i různá doporučení, aby vše dobře ladilo a bylo praktické. Kuchyň se nám velice líbí a všechno v ní krásně funguje.

Gorenje Brno

Zatím se objevily 2 problémy. První v nedodržení návrhu a i technického výkresu (prý je jen orientační). Úchyty na skříňkách jsou namontované všude na střed dvířek místo střední hrany otvíraní tak jak je tu normální, aby člověk věděl kam se dvířka otvírají. Při reklamaci mě kromě jiného byl dán závěr s tím, že úchyty nebyly okótované a tak nebylo možné určit jejich umístění. Jako druha reklamace je LED světlo které se samo pří výpadku a opětovném nahození rozsvítí a zůstane svítit do manuálního vypnutí. Zdroj i světlo je samosebou horké. Ideální záležitost pro takové dovolené atd.

Gorenje Brno

Gorenje Brno

Při podpisu smlouvy jsem vycházel z informací prodejce o provedených změnách (zásuvka pod troubou), kdy mi prodejce ke kódu skříňky sdělil, že obsahuje zásuvku.Toto nekorespondovalo se skutečností. Při řešení problému mne chtěli nechat vyhodit ochrankou a vše zapřeli. S další osobou přítomnou tvrzení prodejce se nikdo nebyl ochoten spojit. Kvalita zpracování šílená, přikládám foto. Nedoporučuji, zprvu vstřícné jednání, ale při problému o Vás již nikdo nejeví zájem.

Gorenje Brno

Naprostá spokojenost s výběrem kuchyňského studia Gorenje v IC Soho 1-profesionální přístup návrhářů - příjemní, ochotní a precizní... 2-veliký výběr materiálů, kombinací a barev 3-doba dodání byla ještě týden před daným termínem 4-velmi dobrá kvalita 5-montáž rychlá a dle dohodnutého času Můžu jen doporučit.

Gorenje Brno

S návrhem kuchyně od studia Gorenje Brno, jakož i se samotným finálním dílem jsme velmi spokojeni. Naše představy zcela splnil jak flexibilní a lidský přístup a ochota návrháře pana Macha, tak následná kvalitní realizace.

Gorenje Brno

S kuchyní od firmy Gorenje jsem velmi spokojena.Užívám ji jeden rok a neměnila bych.Chtěla bych touto cestou poděkovat p.Machovi za vstřícnost,nápadivost a rady při vybírání a realizaci mé kuchyně.

Gorenje Brno

Vstřícnost, kvalita a neskutečná montáž! U mě dobrý...

Gorenje Brno

Výsledná kuchyně nás mile překvapila a od samého návrhu - od spolupráce až po realizaci nás velmi těší. Řešení kuchyně do tvaru L korespondující s interiérem, vše laděno do přírodních tónů, minimalistické prvky s nádechem moderny. Stěžejní pilíře představují výkyvná digestoř, samostatná lednice šíře 80 cm a neotřelý skleněný obklad, který dodal celé kuchyni svébytný ráz. Jsem velmi vděčna za spolupráci se studiem Gorenje v Brně, tímto všem vřele doporučuji využití jejich profesionálních služeb a přeji spousty spokojených zákazníků. S úctou,

Gorenje Brno

V Soho Brno nám navrhli a dodali krásnou a funkční kuchyň,kterou již rok užíváme.Mohu jen doporuCit od návrhu až po montáž příjemný a profesionální přístup

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Brno
Adresa Svratecká 989
Brno - Modřice
664 42
Kontaktní informace 778 452 559
soho@mojenovakuchyne.cz
http://www.moje-nova-kuchyne.cz
Hodnocení firmy
85%
Počet recenzí 11 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Brno

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru